Kolorowy pasek
Kolorowy pasek

Rada Miasta Kostrzyn nad Odra - kadencja 2014-2018

 

Lp. Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail Pełniona funkcja
1 Ryszard Andrys 609 993 337

r.andrys@kostrzyn.um.gov.pl

- przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów
2 Sylwia Chilińska-Wachowiak 601 855 380 s.wachowiak@kostrzyn.um.gov.pl  
3 Piotr Dziekan 516 014 248 p.dziekan@kostrzyn.um.gov.pl  
4 Jeremi Filuś 601 575 940 j.filus@kostrzyn.um.gov.pl  
5 Bożena Gęzikiewicz 693 549 255

b.gezikiewicz@kostrzyn.um.gov.pl

 
6 Mieczysław Jaszcz  782 235 557 m.jaszcz@kostrzyn.um.gov.pl  
7 Michał Kunt 669 304 871 m.kunt@kostrzyn.um.gov.pl - wiceprzewodniczący Rady Miasta
8 Tadeusz Łysiak 601 759 091 t.lysiak@kostrzyn.um.gov.pl - wiceprzewodniczący Rady Miasta
9 Leszek Naumowicz 505 053 534 l.naumowicz@kostrzyn.um.gov.pl - przewodniczący Komisji Rewizyjnej 
10 Helena Rudaniecka 697 274 939 h.rudaniecka@kostrzyn.um.gov.pl  
11 Monika Sądej 501 633 939 m.sadej@kostrzyn.um.gov.pl - przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych 
12 Krystyna Srokowska 501 302 998 k.srokowska@kostrzyn.um.gov.pl  
13 Bartłomiej Suski 519 428 904 b.suski@kostrzyn.um.gov.pl  
14 Jolanta Szukała 513 180 217 j.szukala@kostrzyn.um.gov.pl  
15 Marek Tatarewicz 607 870 559 m.tatarewicz@kostrzyn.um.gov.pl - przewodniczący Rady Miasta

 

Metadane

Źródło informacji:BRM - Renata Luszawska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Wojciech Bień
Data wprowadzenia:2015-02-18 09:55:26
Opublikował:Wojciech Bień
Data publikacji:2015-02-19 08:40:14
Ostatnia zmiana:2015-02-19 08:44:24
Ilość wyświetleń:2429

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij