Zarządzenie Burmistrza Nr 133/2011 z 19.09.2011 w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Kostrzynie nad Odrą w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011r.
Zarządzenie nr 133/2011
Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą
z dnia 19 września 2011 roku
w sprawie powołania składów Obwodowych Komisji Wyborczych w Kostrzynie nad Odrą w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. (M.P. Nr 80, poz. 806)
Załączniki (1) |
Metadane |
Drukuj |
Historia zmian |
Metadane
| Źródło informacji: | Anna Suska - Sekretarz Miasta |
| Data utworzenia: | (brak danych) |
| Wprowadził do systemu: | Wojciech Bień |
| Data wprowadzenia: | 2011-09-22 10:50:08 |
| Opublikował: | Wojciech Bień |
| Data publikacji: | 2011-09-22 10:51:09 |
| Ostatnia zmiana: | 2011-09-22 10:51:18 |
| Ilość wyświetleń: | 2090 |


Załączniki (1)
Metadane
Drukuj
Historia zmian